Hlášení rozhlasem 6.12. 2017

1.Obecní úřad upozorňuje občany, že v sobotu 9.12.2017 bude provedena pokládka obrusné vrstvy na komunikaci průtahu obce. Z tohoto důvodu bude celá komunikace pro provoz motorových vozidel uzavřena a to od 7.00 do 16.00 hodin.Zastávka autobusové dopravy bude obslužná pouze k H+M.

V neděli 10.12. bude provedena pokládka povrchu v nápojných bodech tzn. ulice U Kolečka, Na Výhon, Znojemská, Na Hladově, V Zahradách, Okružní, Za Humny.

2. Od neděle 10.12. 2017 dochází ke změně jízdního řádu autobusové dopravy linky č. 801. Jízdní řád bude zveřejněn na stránkách obce a na autobusových zastávkách.

3. Eon Č.R. oznamuje občanům, že ve dnech 14. a 15. 12. 2017 bude pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům.

Pozvánka: Obec Kuchařovice zve všechny občany na druhý adventní koncert, který se uskuteční dne 10. 12. 2017 od 18.00 hodin v kapli sv. Floriana. Vánoční koledy budou tentokrát v podání dudácké skupiny z Brna ,,Gajdy dudy,,.

 

Vyrobil: www.goldenorange.cz
TOPlist
Penzion U Hrádku nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí. EthicSport - profesionální doplňková výživa sportovců Massagen - Ernstbrunn, Hollabrunn, Laa an der Thaya, Mistelbach, Poysdorf Vlasová kosmetika ColourB4 - ColourB4 vlasová kosmetika - odbarvovač vlasů, narovnávač vlasů, ochrana vlasů Svatby Valtice, Lednicko-Valtický areál Firemní akce, soukromé oslavy, Valtice, Lednicko-Valtický areál Ubytování Valtice, Lednicko-Valtický areál Cykloturistika Valtice, Lednicko-Valtický areál Turistický průvodce Valtice, Lednicko-Valtický areál Dětská hřiště - www.drevoartikl.cz/detska-hriste
Valtice Info - ubytování Valtice, restaurace Valtice, vinařství Valtice, cykloturistika Valtice MALÁČ - Zmrzlinový stroj, Cukrářská pec Lainox, Konvektomat Retigo, Zmrzlinová vitrína, Vitrína Scaiola, Poutač na točenou zmrzlinu